Hayatın her anından lezzet almasını iyi bilenlere müjde!

Büyük mutlulukları; keyif ve heyecanla yaşayacağınız rengârenk alternatiflerle dolu, sımsıcak bir mutfağa sığdırdık. Komşufırın’da süper bir enerji, özel bir lezzet ve vazgeçemeyeceğiniz yepyeni bir mutfakla karşınızdayız.

Koşuşturmayla geçen bir günde; hızlı bir öğün için sağlıklı, taze ve besleyici ürünlere ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. Sizleri, gününüzün her saatini taçlandıran ve mutluluk veren lezzetlerle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.

Klasik sokak lezzetlerinden, batılı mutfaklardan ilham almış gurme tatlara kadar farklı damak tatlarına hitap eden lezzetleri Komşufırın’ın ekmekleri ile birleştiriyor; sandviç, tost gibi geleneksel lezzetleri, özel tarifler ve ekmeğe olan tutkumuzla hazırlıyoruz.

İster dilediğiniz ekmeği fırınımızdan taptaze olarak kendiniz seçin, ister sizin için özel hazırladığımız benzersiz tariflerin tadını çıkartın.

KF Mutfak ’da hijyenik koşullarda hazırlanmış ve zevkinize uygun farklı tatlardaki yepyeni lezzetleri sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

«Tazelik» ve « Çeşitlilik» ana değerleriyle yapılandırılmış KF Mutfak, size en az kendi mutfağınız kadar samimi!