“Artizan ekmek” nedir?

Artizan ekmek, tamamen el emeğiyle ve yapımının her aşamasında ufak detaylara bile büyük önem verilerek yapılan, ustalık ve el becerisiyle kabuk ve iç yapısının ideal sertlik ve nemde olması sağlanan küçük miktarlarda üretilen ekmektir. Bu nedenle artizan ekmekler seri olarak üretilen ekmeklerden çok daha lezzetlidir. Komşufırın’da satışa sunduğumuz artizan ekmeklerin tamamında Komşufırın’a özel olarak geliştirilmiş “doğal ekşi maya” kullanılmaktadır. En beğenilen ürünlerimizde kullanılan maya ise dünyaca ünlü San Francisco Ekşi Mayası formülüyle Komşufırın’ın ekmek uzmanları tarafından geliştirilmiş ve olgunlaştırılmıştır. Artizan ekmeklerin yapımında kullanılan doğal mayalar, ekmeğin lezzetinin uzun sürede olgunlaştırılmasını sağlamaktadır.

Tritordeum Ekmeği

Durum Buğdayı ve yabani arpadan üretilen yeni nesil doğal tahıl Tritordeum ekmeği yüksek protein oranı ve eşsiz lezzeti ile sadece Komşufırın’da.

Tam Fırın Ekmeği

Kendine has doğal San francisco ekşi mayası ile üretilmiş olan dışı çıtır kabuklu içi yumuşacık artizan ekmeğimiz.

Beyaz Ekmek

Dışı çıtır kabuklu, içi yumuşacık geleneksel beyaz ekmek

Francala

Sofraların vazgeçilmezi Francala’yı bir de ustası Komşufırın’dan deneyin. Hafif ekşi lezzetiyle, özenle hazırlanan Francala sofralara lezzet katar.

Komşu Fırın Ekmeği

Ekşi mayalı, sıkı gözenekli doyurucu Komşu Fırın özel lezzeti.

Yayla Ekmeği

Komşu Fırın’ın en özel lezzetlerinden Yayla ekmeği. Dışı çıtır kabuklu, içi yumuşacık zeytinyağlı bu ekmek nefis aromasını özel mayasından alır.

Çavdarlı Ekmek

Komşu Fırın’ın bol lif içeren çıtır kabuklu çavdarlı ekmeği lezzetiyle fark yaratıyor.

Kepekli Ekmek

Ekmeğin ustasından kepekli çıtır kabuklu enfes bir lezzet.

Tam Buğday Ekmeği

Komşu Fırın’dan her öğün için ideal, tam buğday ekmeği. Vitamin ve mineral zengini, kepeği ve özüyle eksiksiz buğdaydan yapılan bu lezzet ekmeğin ustasından her gün taptaze olarak Komşu Fırın raflarında!

Bol Tahıllı Ekmek

Ay çekirdek içi, çavdar ezmesi, mısır irmiği, yulaf ezmesi, keten tohumu ve susamın ideal birleşimiyle oluş. Lif oranı, proteini ve E vitamin’i değeri yüksek bu özel ekmek spor yapanlar için besleyici bir alternatif.

Karabuğday Ekmek

Kolestrolü dengelemeye yardımcı olan Karabuğday ekmeği! Sadece beslenmeyi değil, doğru beslenmeyi önemsediğimiz için ustalık ve emek isteyen bu ürün her gün taptaze sunuluyor.

1/8 Baget 6’lı Paket

Mini sandviçleriniz için 6 farklı lezzetli mini baget ekmekleri rustik, sade, kepekli, tahıllı, cevizli.

1/3 Baget

Dışı çıtır kabuklu, yumuşakcık, orta gözenekli, hafif ekşi mayalı doğal ekmek.

1/3 Tahıllı Baget

Komşufırın’ın tahıllı, çıtır kabuklu enfes sandviç ekmeği.

Kepekli Panini

Tok tutan sandviçlerin baş kahramanı kepekli panini ekmeği.

Milföy Sandviç

Komşufırın’a özel dışı çıtır, içi kat kat Milföy Sandviç ekmeği ile sandviçler bambaşka

Mini Ciabatta

Yumuşacık minik sandviçleriniz için lezzetli mini İtalyan

Tahıllı Ciabatta

Ayçekirdeği içi, keten tohumu, susam, buğday ezmesi, darı, mısır irmiği ve yulaf ezmesi ve enfes sızma zeytinyağından oluşan Komşufırın’ınTahıllı Ciabatta’sı dışı çıtır kabuklu, içi yumuşacık leziz bir ekmek!